Bílý Kratom - Varianta - 100g

Naše kategorie Bílého Kratomu nabízí široký sortiment produktů s vysokou kvalitou bílého Kratomu, který je známý svými charakteristickými vlastnostmi. Bílý Kratom je odrůda rostliny Mitragyna speciosa, jejíž listy mají bílou žilnatinu. Obsahuje alkaloidy, včetně mitragyninu a 7-hydroxymitragyninu, které mohou ovlivňovat receptory v mozku a vyvolávat různé účinky.

Tyto produkty Bílého Kratomu jsou pečlivě vybírány a zpracovávány s ohledem na kvalitu a čistotu. Bílý Kratom je spojován s energetizujícími účinky a podporou soustředění. Uživatelé často uvádějí, že může poskytnout zvýšení energie a mentální jasnosti bez následné únavy. Některé studie naznačují, že může mít stimulační účinky na fyzický výkon a mentální výkonnost.

Kratom - White Borneo (Nano)

Akce -10%

Pečlivě pěstované a zpracované listy tohoto druhu Kratomu nabízejí jedinečný zážitek pro intenzivní energii a podporu soustředění. Tento produkt nabízí harmonii a klid pro váš každodenní život, poskytující intenzivní energii a podporu soustředění. Užijte si sílu přírody a přineste si do svého života intenzivní energii s Kratomem White Borneo.

Doprava a platba

od 135 Kč
Skladem
ks