Červený Kratom - Akce

Naše kategorie Červeného Kratomu představuje široký výběr produktů této charakteristické odrůdy. Červený Kratom, získáván z rostliny Mitragyna speciosa, je známý pro své listy s červenou žilnatinou. Obsahuje alkaloidy, včetně mitragyninu a 7-hydroxymitragyninu, které interagují s receptory v mozku, vyvolávají různé účinky a mohou mít vliv na uživatele.

Tyto produkty Červeného Kratomu jsou pečlivě vybrány a zpracovány s důrazem na kvalitu. Červený Kratom je obecně spojován s relaxačními a uklidňujícími účinky. Uživatelé často uvádějí jeho schopnost pomáhat s uvolněním, snižováním stresu a podporou klidného stavu mysli.

Kratom - Red Maeng Da (Nano)

Akce -10%

Kratom Red Maeng Da (Nano) napomáhá relaxaci, zmírnění bolesti, úzkosti a uvolnění svalů. Pečlivě zpracované listy tohoto červeného kratomu jsou výsledkem unikátního procesu fermentace, který dává těmto listům načervenalou barvu. Zpracování červeného kratomu patří mezi nejnáročnější a zahrnuje třídenní sušení bez světla a delší fermentaci, která aktivuje enzymy a dává listům charakteristickou barvu.

Doprava a platba

od 135 Kč
Skladem
ks