Doprava a platba

Vítejte na stránce, kde vám přinášíme kompletní informace o možnostech dopravy a platby, abyste mohli své nákupy provádět snadno a pohodlně. Vaše spokojenost je naší prioritou, a proto se snažíme zajistit, aby byly vaše zážitky s naším eshopem co nejsnadnější.

Na této stránce naleznete přehled možností dopravy, včetně rychlosti dodání a cenového rozpětí. Chceme, abyste měli přesnou představu o tom, kdy a za kolik můžete očekávat doručení svých produktů.

Kromě toho vám poskytujeme detailní informace o různých metodách platby, abyste mohli vybrat tu, která vám nejlépe vyhovuje. Vaše pohodlí je pro nás důležité, a proto nabízíme různé možnosti platby, které se mohou přizpůsobit vašim potřebám.

Náš tým se snaží zajišťovat plynulý průběh nákupu od začátku až do konce. Vaše spokojenost je naší odměnou, a proto jsme tu, abychom vám poskytli všechny potřebné informace a způsoby, jak si můžete své oblíbené produkty snadno objednat.

Doprava

Dopravce Cena Doba doručení
Česká pošta - Balík do ruky 140,- 2-5 pracovních dnů
Česká pošta - Balík na poštu 125,- 2-4 pracovní dny
Česká pošta - Balíkovna 90,- 2-4 pracovní dny
Zásilkovna Výdejní místo 80,- 2-3 pracovní dny
Zásilkovna Z-Box 80,- 2-3 pracovní dny
Zásilkovna domů 90,- 2-4 pracovní dny

Poznámka: Ceny a doba doručení se mohou lišit v závislosti na vzdálenosti a typu objednávky.

Platba

  • Platba kartou: Bezpečná platba online přímo na stránkách e-shopu pomocí platební karty. Vaše platební údaje jsou chráněny moderními zabezpečovacími technologiemi.

  • Platba převodem: Možnost platby bankovním převodem na náš účet. Po odeslání objednávky vám budou zaslány informace pro provedení platby.

  • Platba na dobírku: Pohodlná volba, kdy platbu za objednávku provedete při převzetí zásilky od dopravce. Za tuto službu je účtován poplatek 30,-.

  • Platba hotově: Platba hotově je možná pouze při zvolení osobního převzetí.

Pokud jste zvolili platbu kartou nebo převodem, bude vaše objednávka zpracována a předána dopravci následující pracovní den od přijetí platby, nepozději do 2 pracovních dnů v případě komplikací. Při provedení objednávky a přijetí platby do 12:00, bude vaše objednávka předána dopravci ještě tentýž den.

Pokyny k platbě

  • Platba kartou: Po výběru této možnosti budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu PayU, kde zadáte údaje z vaší platební karty. Od okamžiku přijetí platby, začne proces doručení, přesný termín vám upřesníme podle vašeho výberu doručovatele.

  • Platba převodem: V potvrzovacím e-mailu po odeslání objednávky najdete všechny potřebné údaje pro provedení bankovního převodu. Po přijetí platby na náš účet bude zásilka expedována. Upřesníme vám termín doručení v pracovních dnech, který záleží na vašem výběru doručovatele.

  • Platba na dobírku: Vyberte tuto možnost a platbu provedete hotově nebo kartou při doručení zásilky. Za tuto službu je účtován poplatek 30,-. Po potvrzení objednávky vám sdělíme odhadovaný termín doručení v pracovních dnech, zavisející na výběru druhu dodavatele.

  • Platba hotově: Platba hotově je možná pouze při zvolení možnosti osobního převzetí, kdy je nutné nás kontaktovat a domluvit se s námi na osobním převzetí v Hodoníně. Můžete nás kontaktovat pomocí emailu: info@weedhouse.cz, pomocí telefonního čísla: [+420] 721 574 201, nebo přes naše sociální sítě: Instagram a Facebook

Pokud budete mít nějaké dotazy ohledně dostupných možností dopravy a platby, neváhejte nás kontaktovat.