CBG Flowers - Soul Citron 15% CBG - Varianta: 7g

-10%
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Původní cena 945 Kč. Ušetříte 10% (94 Kč) 851 Kč
Skladem
balení

CBG Flowers - Soul Citron 15% CBG jsou lyofilizované květy CBG odrůdy Soul Citron, které byli Indoor pěstovány ve Švýcarsku. Více

Doprava a platba

Detailní popis produktu - CBG Květy - Soul Citron 15% CBG

CBG Květy - Soul Citron 15% CBG představuje tu nejvyšší kvalitu indoor pěstovaných CBG květů s výjimečně vysokým obsahem CBG a dalších cenných kanabinoidů.

Tato odrůda CBG je známá svým silným terpenovým profilem, který zahrnuje citrusové tóny a další aromatické látky, jako jsou alfa-pinén, myrcen, limonen a mnoho dalších. To vytváří jedinečnou chuťovou a aromatickou kombinaci, která osloví vaše smysly a přinese vám nezapomenutelný zážitek.

Prémiové CBG konopí je pěstováno v indoorových podmínkách ve Švýcarsku, což zajišťuje jeho vysokou kvalitu a čistotu. Veškeré produkty jsou pečlivě testovány v certifikovaných laboratořích, aby se zajistila jejich bezpečnost a účinnost. Balení je provedeno s maximální péčí a diskrétností, abychom zajistili, že vaše zkušenost s našimi produkty bude bezchybná.

 

Balení a obsah:

Množství: 1g | 2g | 3g | 5g | 10g CBG květů

Obsah CBG: ~ 15%

Obsah CBC: 0,2 - 4%

Obsah THC: < 0,2%

Země původu: Švýcarsko

Pěstováno: Indoor

CBG Květy:

CBG květy konopí jsou novým produktem v našem e-shopu, který nabízí široké možnosti využití pro terapeutické účely. Obsahují vyvážený poměr kanabinoidů a terpenů, které mohou podpořit vaše zdraví a pohodu.

Tyto konopné květy jsou bohaté na CBG a pocházejí z odrůd schválených k pěstování v EU, s obsahem THC v souladu s právními normami, tedy do 0,3%. Vzhledem k vysokému obsahu CBG a nízkému obsahu THC jsou tyto květy ideální pro výrobu různých produktů, jako jsou kosmetické přípravky nebo doplňky stravy. CBG konopí je známé svými terapeutickými účinky a širokým spektrem aplikací.

 

 

POZNÁMKA: Tento produkt je v souladu se zákonem §5 č. 167/1998 určený jen k průmyslovým, technickým a zahradnickým účelům. Není určen k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.