HHC Gummies - Mango - Síla: 500mg

-50%
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Původní cena 900 Kč. Ušetříte 50% (450 Kč) 450 Kč
Skladem
balení

HHC Gummies s mangovou příchutí jsou lahodné konopné želé bonbóny obohacené o 50mg Hexahydrocannabinol (HHC) extraktu v každém kousku. Více

Doprava a platba

Detailní popis produktu

Hexahydrokanabinol (HHC) je jedním z mnoha kanabinoidů získávaných z konopí. Tento nový kanabinoid, který se nedávno dostal na český trh z USA, představuje zajímavou alternativu. I veškeré naše produkty jsou obohaceny o extrakt HHC, který je dovážen přímo z USA. Tím se zajišťuje vysoká kvalita a autentičnost tohoto nového kanabinoidu.

HHC je variantou kanabinoidu, která vzniká hydrogenací nebo přidáním vodíku k molekule THC. Tato chemická reakce vytváří derivát THC známý jako HHC. HHC má unikátní účinky a vlastnosti, které se velmi podobají účinkům THC. Hlavním rozdílem je, že prodej HHC je v naší republice legální

 

Balení a obsah: 

Množství: 5 kusů HHC Gummies / 10 kusů HHC Gummies

Celkový obsah kanabinoidů: 250 mg / 500 mg Hexahydrokanabinolu (50mg na každý kus), neobsahuje Tetrahydrokanabinol (THC).

Složení: cukr, kukuřičný sirup, pektin, slunečnicový olej, voda, aroma, citrát sodný, kyselý síran sodný, kyselina citronová, potravinářská barviva, extrakt z konopí a rostlinné terpeny 

Výhody:

HHC Gummies nabízí jednoduché a přesné dávkování každého miligramu extraktu v každém kousku. Užijte si relaxaci a pocit euforie s našimi chutnými HHC Gummies.

Naše HHC Gummies jsou vyrobeny z kvalitních ingrediencí, včetně cukru, kukuřičného sirupu, pektinu, slunečnicového oleje, vody, aromat, citrátu sodného, kyselého síranu sodného, kyseliny citronové, potravinářských barviv, konopného extraktu a terpenů rostlinného původu.

Každý kousek našich HHC Gummies je pečlivě vyráběn s ohledem na příjemnou chuť a účinné dávkování HHC kanabinoidů. Vychutnejte si blahodárné účinky HHC Gummies a prožijte jedinečný zážitek.

 

 

POZNÁMKA: Tento produkt je v souladu se zákonem §5 č. 167/1998 určený jen k průmyslovým, technickým a zahradnickým účelům. Není určen k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.