Kratom - Red Maeng Da (Nano) - Varianta: 300g

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Běžná cena 1 000 Kč. Ušetříte 10% (100 Kč) 900 Kč
Skladem
ks

Kratom Red Maeng Da (Nano) napomáhá relaxaci, zmírnění bolesti, úzkosti a uvolnění svalů. Pečlivě zpracované listy tohoto červeného kratomu jsou výsledkem unikátního procesu fermentace, který dává těmto listům načervenalou barvu. Zpracování červeného kratomu patří mezi nejnáročnější a zahrnuje třídenní sušení bez světla a delší fermentaci, která aktivuje enzymy a dává listům charakteristickou barvu. Více

Doprava a platba

Detailní popis:

Kratom Red Maeng Da (Nano) dostupný na trhu, představuje výjimečný druh kratomu s charakteristickými účinky a výraznou červenou barvou. Tento druh Kratomu se vyznačuje svou schopností poskytnout intenzivní energii a podporu soustředění, což ho činí preferovaným mezi aktivními jednotlivci a studenty.

 

Balení a obsah:

Množství: 25g / 50g / 100g / 200g / 300g / 500g / 1000g

Obsah: Mitragyna speciosa

Druh: Red (Červený)

Země původu: Indonésie

Oblast: Maeng Da

 

Výrobní proces:

Pro získání červeného Kratomu je klíčový precizní postup. Listy se sbírají z dospělých rostlin, které obsahují unikátní kombinaci alkaloidů Mitragynin a 7-hydroxymitragynin. Po sklizni jsou listy sušeny vnitřními prostory, vystaveny slunci a podrobeny delší fermentaci. Tento proces dává kratomu jeho charakteristickou červenou barvu a zachovává jeho účinnost a kvalitu.

Účinky červeného Kratomu Red Maeng Da:

Nejsilnější variantou červeného kratomu je Borneo Red, získávaný z plně vyzrálých listů s červenými žilkami. Obsahuje vysoké množství 7-hydroxymitragyninu, což je silné sedativum. Kromě tohoto alkaloidu obsahuje až čtyřicet dalších alkaloidů, které napomáhají relaxaci, zmírnění bolesti, úzkosti a uvolnění svalů.

Primárně je červený kratom spojován s relaxací, pohodou a celkovým zklidněním. Pro jednotlivce, kteří hledají prostředky pro podporu relaxace a zlepšení pohody, je červený kratom často preferovanou volbou. Jeho účinky nekončí pouze u relaxace, ale zahrnují i tlumení bolesti, zmírnění úzkosti, uvolnění svalů a podporu usínání. Tato varianta kratomu je vhodná pro ty, kteří chtějí nalézt přírodní prostředky k posílení svého emočního stavu a celkové pohody, a to prostřednictvím jeho uklidňujících a analgetických vlastností.

 

 

POZNÁMKATento produkt je v souladu se zákonem §5 č. 167/1998 určený jen k průmyslovým, technickým a zahradnickým účelům. Není určen k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.