Kratom - Yellow Maeng Da (Nano) - Varianta: 500g

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Běžná cena 1 500 Kč. Ušetříte 10% (150 Kč) 1 350 Kč
Skladem
ks

Každé balení produktu Kratom Yellow Maeng Da přináší 25 nebo 50 gramů vysoce kvalitního a sběratelského kratomu. Získané z pečlivě pěstovaných a zpracovaných mladých listů, tento druh kratomu nabízí unikátní kombinaci alkaloidů Mitraginin a 7-hydroxymitragynin, což zajišťuje jeho výjimečné vlastnosti. Yellow Maeng Da získává na popularitě pro svou širokou škálu účinků, ať už pro začátečníky nebo zkušené uživatele. Více

Doprava a platba

Detailní popis:

Kratom Yellow Maeng Da (Nano), který představujeme, patří mezi zvláštní druhy kratomu, excelující díky svým povznášejícím účinkům a jasně nažloutlé barvě. Tento typ Kratomu je oblíbený pro svou schopnost poskytnout intenzivní energii a zlepšit náladu.

 

Balení a Obsah:

Množství: 25g / 50g / 100g / 200g / 300g / 500g / 1000g

Obsah: Mitragyna speciosa

Druh: Yellow (Žlutý)

Země původu: Indonésie

Oblast: Maeng Da

 

Výroba proces:

Proces získávání žlutého Kratomu vyžaduje pečlivý postup. Listy jsou sbírány z mladých rostlin, což jim dodává unikátní kombinaci alkaloidů Mitragynin a 7-hydroxymitragynin. Po sklizni jsou listy sušeny vnitřními prostory, vystaveny slunci a podrobeny krátké fermentaci. Tento proces dává kratomu jeho žlutou barvu a zachovává jeho účinnost a kvalitu.

Účinky žlutého Kratomu Maeng Da:

Díky své výrazné síle a vyvážené kombinaci alkaloidů je tento druh Kratomu ceněn pro své podpůrné účinky. Přináší dlouhotrvající pocit energie, podporuje soustředění a může stimulovat kreativitu, což přináší uživatelům výhody při fyzické námaze, uvolnění od bolesti a podpoře mentální výkonnosti.

Kratom Yellow Maeng Da je preferovaným doplňkem pro zvýšení energie, soustředění a zlepšení výkonu v běžném i profesionálním životě.

 

 

POZNÁMKA: Tento produkt je v souladu se zákonem §5 č. 167/1998 určený jen k průmyslovým, technickým a zahradnickým účelům. Není určen k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.