SMK Slim Ultra Fine

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(1)Počet hvězdiček je 5 z 5
-20%
Běžná cena 25 Kč. Ušetříte 20% (5 Kč) 20 Kč
Skladem
ks

Ultratenké, vysoce průhledné papírky. S hmotností 13 g/m2, pomalu hořící Slim Ultra Fine s vodoznakem SMK® o rozměru 108 x 44 mm a 33 papírky v každém balíčku. Lepidlo 100% přírodního rostlinného původu, bez přídavku barviv nebo jiných přísad, zajišťuje optimální přilnavost již při prvním pokusu. Certifikace FSC®, která zaručuje naši snahu o ochranu životního prostředí.  Více

Doprava a platba

Představujeme vám exkluzivní SMK Slim Ultra Fine Papers, které jsou navrženy pro ty, kteří vyžadují tenké a elegantní papírky s nejvyšší kvalitou. Tyto papírky jsou vyrobeny s ohledem na perfektní rozměry, tenkost a pevnost, aby poskytovaly nezapomenutelný kouřový zážitek.

SMK Slim Ultra Fine Papers mají ideální rozměry, které jsou přizpůsobeny pro snadné balení a přípravu brk. Jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, které zajišťují hladké a rovnoměrné hoření. S jejich tenkou strukturou si můžete užít čistou chuť kouře bez zbytečného popela.

Nakupujte s jistotou na našem eshopu a objednejte si své vlastní balení SMK Slim Ultra Fine Papers. S těmito tenkými a elegantními papírky získáte nejvyšší kvalitu, vynikající chuť kouře a pohodlný zážitek při kouření. Nenechte si ujít tuto exkluzivní nabídku, která je určena pro náročné kuřáky, kteří si cení dokonalosti.