Smoking King Size Blue

-20%
Běžná cena 25 Kč. Ušetříte 20% (5 Kč) 20 Kč
Skladem
ks

Blue King Size jsou extrémně tenké a vysoce průhledné papírky. Jsou širší než běžné papírky (108 x 52 mm) a mají hmotnost 13 g/m2, což znamená, že Smoking® nabízí pomalu hořící kouř s každým z 33 papírků v balení. Je vyroben z 100% přírodní guarové gumy, bez přídavku barviv nebo přísad, což zajišťuje vysokou kvalitu při prvním lepení. Více

Doprava a platba

Představujeme vám vysoce kvalitní papírky Blue King Size od firmy Smoking, které jsou nezbytným doplňkem pro ty, kteří si přejí přidat do svého kouření šmrnc a styl. Tyto papírky jsou pečlivě vyrobeny z prvotřídního materiálu, aby poskytovaly nejlepší chuť a jedinečný vizuální dojem.

S jejich exkluzivními vlastnostmi jsou Blue King Size Smoking Papers vynikající volbou pro všechny, kteří hledají dokonalé a stylové kouření. Každý list je navržen tak, aby zajistil rovnoměrné a spolehlivé hoření, a to s lehkostí a elegancí.

S jejich jemnou texturou a dokonalou tloušťkou nabízí tyto papírky bezkonkurenční zážitek při balení a kouření.

Blue King Size Smoking Papers jsou navrženy tak, aby poskytovaly dlouhotrvající a bezproblémový zážitek. Díky jejich přesnému rozměru 110 x 53 mm jsou ideální pro přípravu brk. Balení obsahuje 33 papírků pro dlouhodobé používání, takže nebudete muset často dokupovat.

Nakupujte důvěrně na našem eshopu a užívejte si luxusu a kvality s Blue King Size Smoking Papers. Nezapomeňte, že kvalita je vždy na prvním místě, a tyto papírky toho nabízejí více než dost.