Smoking King Size Red

-20%
Běžná cena 25 Kč. Ušetříte 20% (5 Kč) 20 Kč
Skladem
ks

Jedny z klasických papírků Smoking®. Nyní k dispozici v balení ve velikosti King Size. V balení je 33 papírků o rozměrech 108 x 52 mm, které jsou extrémně tenké pro maximální lehkost a optimální pevnost. S lepidlem 100% přírodního rostlinného původu, které neobsahuje barviva ani jiné přísady, je zaručeno dokonalé spojení již od prvního pokusu. Jedná se o certifikovaný produkt FSC®, pocházející z lesů, které zachovávají biodiverzitu. Více

Doprava a platba

Představujeme vám vysoce kvalitní Red King Size Smoking Papers, ideální volbu pro náročné kuřáky, kteří si cení dokonalého zážitku při kouření. Tyto papírky jsou pečlivě vyrobeny z nejlepšího kvalitního materiálu, aby poskytovaly optimální chuť a příjemné hoření.

S jejich ohromujícími vlastnostmi jsou Red King Size Smoking Papers skutečným přínosem pro všechny milovníky kouření. Každý papírek je pečlivě navržen tak, aby zaručoval rovnoměrné a spolehlivé hoření. S jejich jemnou texturou a dokonalou tloušťkou nabízí tyto papírky bezkonkurenční zážitek při balení a kouření.

Red King Size Smoking Papers jsou navrženy tak, aby poskytovaly dlouhotrvající a bezproblémový zážitek. Díky jejich přesnému rozměru 110 x 53 mm jsou ideální pro přípravu. Balení obsahuje 33 papírků pro dlouhodobé používání, takže nebudete muset často dokupovat.

Nakupujte důvěrně na našem eshopu a užívejte si luxusu a kvality s Red King Size Smoking Papers. Nezapomeňte, že kvalita je vždy na prvním místě, a tyto papírky toho nabízejí více než dost.