Zelený Kratom

Naše kategorie Zeleného Kratomu přináší široký výběr výrobků s kvalitním zeleným Kratomem, známým svými specifickými vlastnostmi. Zelený Kratom, druh rostliny Mitragyna speciosa, se odlišuje zelenou žilnatinou na listech. Obsahuje mitragynin a 7-hydroxymitragynin, alkaloidy, které interagují s receptory v mozku, vyvolávají různé účinky a mohou poskytnout různé blahodárné efekty na tělo.

Tyto výrobky Zeleného Kratomu jsou pečlivě vybírány a zpracovávány s důrazem na kvalitu. Zelený Kratom je spojován s rozmanitými účinky, včetně povzbuzení, zlepšení soustředění a uvolnění. Uživatelé zpravidla zmiňují jeho schopnost poskytnout jemné povzbuzení, zatímco zůstávají klidní a soustředění. Některé studie naznačují jeho možné antioxidační vlastnosti a podporu relaxace.

Kratom - Green Maeng Da

-25%

Zelený Kratom Green Maeng Da je produktem nesoucím v sobě sílu přírody a intenzivní energii pro každodenní život plný soustředění a aktivního ducha. Každé balení tohoto výjimečného produktu obsahuje 25/50 gramů nejvyšší kvality, zajišťující jedinečný zážitek. Listy tohoto zeleného Kratomu Maeng Da jsou pečlivě pěstovány a zpracovány, nabízejíce intenzivní energii a podporu koncentrace.

Doprava a platba

od 150 Kč
Skladem
ks