Žlutý Kratom - Varianta - 500g

Naše kategorie Žlutého Kratomu představuje rozmanitý sortiment vysoké kvality tohoto specifického druhu. Žlutý Kratom, odvozený od rostliny Mitragyna speciosa, se vyznačuje listy s žlutou žilnatinou a obsahuje různé alkaloidy, mezi nimiž jsou mitragynin a 7-hydroxymitragynin.

Naše produkty Žlutého Kratomu jsou vybírány s ohledem na čistotu a kvalitu zpracování. Žlutý Kratom je spojován s pozitivními účinky, jako je podpora klidu a relaxace. Uživatelé často zmiňují jeho schopnost poskytnout mírné uvolnění s pokračující mentální čistotou a zřetelností. Některé studie naznačují jeho přínosy při podpoře celkové pohody a klidného stavu.

Kratom - Yellow Maeng Da (Nano)

Akce -10%

Každé balení produktu Kratom Yellow Maeng Da přináší 25 nebo 50 gramů vysoce kvalitního a sběratelského kratomu. Získané z pečlivě pěstovaných a zpracovaných mladých listů, tento druh kratomu nabízí unikátní kombinaci alkaloidů Mitraginin a 7-hydroxymitragynin, což zajišťuje jeho výjimečné vlastnosti. Yellow Maeng Da získává na popularitě pro svou širokou škálu účinků, ať už pro začátečníky nebo zkušené uživatele.

Doprava a platba

od 135 Kč
Skladem
ks